Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu elott par nappal eros...

Ovu elott par nappal eros verzes mitol lehet?

Figyelt kérdés
Par nap mulva lenne esedekes az ovulacio. Teegnap elkezdtem verezni, nem csak pecsetelek, hanem tampont kellett betennem. Annyira nem eros mintha menstrualnek, nem is ugy faj, inkabb szurkal a hasam. Csinaltam egy ovutesztet, de halvany a tesztcsik szoval negativ. Valaki tapasztalt hasonlot? 2 honapja voltam nogyogyasznal es mindent rendben talalt..
2012. aug. 15. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sikerült összehozni a babát? Mennyire sok? Olyan mennyiségben van mint amikor megszokott jönni. Álaga ugyan olyan mint szokott?
2012. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Bar ugy lenne, de szerintem lehetetlen mert meg nem is ovulaltam ebben a ciklusban. Mostanaban lenne esedekes, es a honap vege fele kellene nem megjonnie...Ez nem mensi most, elotte mindig par napig pecsetek, feszulnek a melleim. Most semmi ilyen nincs, egyszeruen elkeztem verezni es fogalmam sincs hogy miert. Es faj a hasam is de nem mint a mensinel, inkabb ugy mint elotte szokott...
2012. aug. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!