Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár cseppnyi vérzés aktus...

Pár cseppnyi vérzés aktus után 4 nappal jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Beágyazódási vérzésnek még túl korai, vagy nem?

Úgy tudom, hogy ahhoz 7-10 napnak kell eltelnie.


10-én voltunk legutoljára együtt, akkor nem védekeztünk. A hónapban a korábbi alkalmakkor még igen.


A ciklusom 25. napján járok, és soha nem jött még meg ilyen korán. Általában 33-36 napra menstruálok és ez a mai csak pár csepp vér volt, ezért is vagyok bizonytalan.


Szerintetek?

Utalhat terhességre, vagy csak meg fog jönni?


Terhességi teszthez még korán van.


2012. júl. 14. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a 7-10 nap sok. 3-7 napig lehet beágyazódési vérzés.
2012. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszont a 33-36 nap kicsit sok lehet nem ártana hormonokat nézetni. Hiába mondják hogy 35 napig belefér általában van ok ha akörül van.
2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ági! A 7-10 napot úgy értette, hogy megtermékenyülés után annyi idővel van a beágyazódás, és ez így is van.

Ha csak az az egy védekezés nélküli alkalom volt, akkor ez még tényleg nem lehet beágyazódási vérzés.

2012. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A dilemmám "megoldódott". :( Reggelre úgy ömlött belőlem, hogy nincs kétség, menstruálok. 24 napra. :(


3-as!

Igen, úgy értettem. Nem voltak egyébként vérmes reményeim, csak furcsállottam a helyzetet, mivel nem számítottam még arra, hogy megjöjjön. :)


2-es!

A hormonzavarral jól rám ijesztettél. Hormonszintet még nem néztek nálam, de az UH-k alapján minden rendben van.

2012. júl. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!