Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step vaterás teszt hogy...

One step vaterás teszt hogy mutathat annyiszor fals pozitívat?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam a tapasztalatokat ezekkel az olcsó tesztekkel kapcsolatban, és megdöbbentett, hogy milyen sok esetben fals pozitívat mutatott. Eddig mindenhol azt olvastam, hogy fals poz. nem lehet...
2012. okt. 14. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem sosoem volt a vaterás one step fals pozitív,de fals negatív sem. amikor nem voltam terhes negatív volt,mikor terhes lettem pozitívat mutatott. nekem bevált és csak ajánlani tudom. 10 db annyiba került mint egy középkategóriás 1-2 darabos dm-es. sztem nagyon megéri!
2012. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát hogyne érné meg! Nagy Vaterás vagyok de sose gondoltam volna,hogy evvel is ilyen jól lehet itt járni.Akkor jó ez a teszt?
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!