Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek fals...

Volt már valakinek fals pozitív GABRIEL tesztje?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!Eddig amit vettem mind az volt!És nem vagyok terhes most sem!Szerintem selejtes a dolog!
2012. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokak írták már itt. Erről és a Clearblue-ról olvastam itt a legtöbb negatív tapasztalatot, én nem választanám.
2012. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig az igazat mutatta. Volt pozitív, akkor baba is volt. Ha pedig nem, mindig negatív lett a gabriel.

2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez az én kérdésem. Van kép is a tesztről... 2-ből 2 teszt csapott be!!!

2012. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

A te eseted kicsit más, szerintem azok valódi pozi tesztek voltak, de mivel nem erősödtek, valószínűleg elindult valami, csak nem sikerült. Sajnos ilyen is van. Ez nem a teszt hibája, ilyenkor valóban van HCG a szervezetben, de a baba nem fejlődik tovább, ezért nem erősödik. Érdemes lett volna HCG vérvételt is csináltatni, abból egyértelmű lett volna, mi a helyzet.

A tesztek (az összes) csak a HCG-re érzékenyek, vagyis ha van második csík, és időben jött ki, nem szellemcsík, akkor ott van HCG.

Kedves kérdező!

Ha nem bízol ebben a fajta tesztben, ellenőrizd le egy másik fajtával is. Én nagyon kedvelem még a gravi HCG nevűt, csak sajnos ritkán lehet mifelénk kapni.

2012. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!