Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corex ovuteszt lehet fals...

Corex ovuteszt lehet fals pozitiv?

Figyelt kérdés
vagyis ha pozitiv akkor az 100% biztos?
2010. dec. 22. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

nem nagyon halvány?bár pár perc elteltéves szép sötét lett mindkettö,1 percen belül lett 2 csikos.

2010. dec. 22. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
ez pozi,nyugi! gartula!
2010. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utsó vagyok ,valahogy terhestesztre gonoltam, bocsesz...ha egyforma a C és a T csík akkor pozi..ha kicsit is haloványabb a T csík akkor nega. Homályos a kép,nem lehet jól egyértelműsíteni!
2010. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erösebb a T de legalább olyan erös mint a C,akkor ezek szerint oké?de a C is halványabb nem olyan erös az nem baj?
2010. dec. 22. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem olyan erős nem baj nekem sem volt az mégis mindjárt szülök:-)

belehuzhattok!

2010. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most hasznaltam elöször,de már kiábrándultam mert azt mondjá pcos-nál nem lehet adni rá,mert ugyan van lh szint emelkedés de nincs tüszörepedés.bár kimarad állandóan a mensim de ma azért teszteltem mert volt 2 napja hasszurkám meg fáj a cicim.gondoltam pé lehet.terhesség kizárt,és pont egyforma 2 csik sikeredett.nem is értem ezt a tesztet most azt olvastam hogy mindig 2 csikos, csak amikor közeledik az LH csúcs akkor kezd sötétebb lenni, vagyis tényleg mindig 2 csik van?amugy szerintem egyértelmüen nem halványabb mint a C vonal.
2010. dec. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!