Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív ovutesz...

Szerintetek ez pozitív ovuteszt? Kép lent.

Figyelt kérdés
10 percen belüli a teszt. [link] Mikor megszáradt akkor a tesztcsík halványabb mint a kontrollcsík.
2011. aug. 26. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elég halványocska többi?
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elmúlt három napban pozitív volt az ovuteszt egyértelműen,de ezt most nem tudom eldönteni hogy milyen. [link]
2011. aug. 26. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok :Hát sajnos nem volt peteérésed,ebbe a hónapba :((mert ovuláció után felfelé kellene mennie abbol tudod meg hogy volte ovud .az ovuteszbe ne bizz meg mert én is 6 hónapig használtam pozitiv volt és mégse jött a babó :(( az biztosabb a hőmérőzés .
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden hónapban kimutatta a peteérésemet de ebben a ciklusban Closty-t szedtem, lehet ez kavart be? Itt a múlt havi görbém. [link] Bár peteérés után elég cikk-cakkosra sikeredett.
2011. aug. 26. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sem volt erősebb ennél, nekem is azt írták, hogy nincs peteérésem, mert erősebbnek kellene lennie a 2. csíknak. El is kenődtem. Most pedig itt ficánkol a kis kukisom a hasamban... :):) Ugyhogy ne izgulj, biztos függ a teszttől is. Nekem az ilyen már pozitivnak számított, az eredményt nézve... :):)
2011. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok :akkor lehet az kavar be,mióta próbálkoztok? és mindenrendben van voltatok dokinál???
2011. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó !Én nem a tesztre írtam hogy nincs peteérése,hanem a hő diagramm alapján az szerintem biztosabb de embere válogatja amugy is valakinek bejön a teszt nekem árpentin nem helyes eredményt mutatott...
2011. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még csak fél éve, de két éve is próbálkoztunk csak megszünt a munkahelyem ,így még vártunk egy kicsit. Két hónapja kórházba kerültem mert azt hitték méhnyaki terhességem van. Jól be is paráztam, de szerencsére nem az volt "csak" egy elakadt nyálkahártyadarab.A kontroll után írta fel a doki a Closty-t. És mint látjátok sajna a mensim is csak két napos szokott lenni és az is alig. Régebbi görbéim is nagyon cikk-cakkosak. Ha nem jön össze jövő hónapban megyek hozzá megint.
2011. aug. 26. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok : remény hal meg utoljára azért nagyon szoritok neked :)
2011. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 26. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!