Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovuteszt napja után...

Pozitív ovuteszt napja után 14 nappal érdemes már hcg-tesztet próbálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem igen,bátran. Reggeli első vizeletből. Nekem poz. ovuteszt utáni 12. napon halvány pozi lett.
2011. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, már mutatni kell neki!
2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! hajrá! de ha - se keseredj el, mert van akinek csak a 40.cn-on mutatta ki a teszt. :) várjuk az eredményt! :)
2011. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Holnap lesz a 14. nap ovu után, megpróbálok egy tesztet, drukkoljatok! :)

2011. jún. 22. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Pozitív!!!!!!!!!! :)
2011. jún. 23. 07:04
 6/9 anonim ***** válasza:

De jó!!! Gratulálok!!! Mióta próbálkoztatok?

Milyen ovu/terhességi tesztet használtál (csak kíváncsiságból)?

2011. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi! :)

Most próbáltam először ovutesztet, vagyis van egy kisfiam, nála nem. A szoptatás abbahagyása óta csak 2X jött meg, de össze-vissza. Most a 38. napon (!) mutatta a peteérést az ovuteszt, - wondfo, teszveszről rendeltem! Aznap voltunk együtt. A melleim fájnak 4 napja, vagyis inkább feszülnek, meg nincs édességfaló rohamom, ami mensi előtt nálam mindig van. Ezért gondoltam, hogy tesztelek, és köszi a megerősítést, hogy 14 nap után már van értelme...

A férjem tegnap hozott a patikából Gabriel terhességi tesztet, azzal csináltam reggel... fél percen belül ott volt a 2. halvány csík. :)

Az első babámmal nagyon sokat próbálkoztunk, 2 évet, most meg a szoptatás utáni a 2. peteérés célbatalált. :) Az ovutesztet mindenkinek ajánlom, ha az nincs, sosem kapjuk a peteérést ilyen lehetetlen időpontban, hogy 38. nap...

2011. jún. 23. 11:37
 8/9 A kérdező kommentje:
kapjuk EL... bocsi
2011. jún. 23. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!