Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK! One Step 10-es...

SEGÍTSETEK! One Step 10-es erősségű teszt fals pozitív eredményt adhat?

Figyelt kérdés

Az interneten rendeltem 10-es erősségű terhességi tesztet. Menstruációm kimaradásának első napjától 4 napig minden reggel pozitívat (halvány, de jól látható) teszteltem. Ma reggel kíváncsiságból a Férjemet is rápisiltettem, mert a csíkok nálam nem erősödtek (kérlek ne nézzetek hülyének ez miatt) Neki is halvány poziitív lett!

Csalódott és mérges vagyok! :(

Volt aki így járt?

Kérlek írjatok! Nyugtassatok meg, hogy van még remény, vagy írjon valaki, hogy Ő is járt így és nem lett baba! NAgyon rossz a bizonytalanság!Orvoshoz jövőhétre van időpontom. :( Menstruáció sehol...

Köszönöm ha írtok!


2010. okt. 15. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem még nem csapott be ez a teszt.

Tudsz képet feltölteni?

2010. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne tétovázz, menj el a patikába és vegyél még legalább 2 különféle tesztet. Ha azok is pozik, akkor babát vársz:)

Drukkolok

24 hetes km

2010. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy gyorsan írtatok!

Olyan ideges vagyok :(

A képet a netről kölcsönvettem ,mert nem tudom feltenni az enyémet

[link]

Az eslő kép hasolnlít az én tesztemre.

Szerintetek?

2010. okt. 15. 10:23
 4/16 A kérdező kommentje:

Megpróbálom a képfeltöltést, de még soha nem használtam...

Ma veszek másfajta tesztet, remélem az majd megmutatja az igazságot! Várjak vele reggelig?

2010. okt. 15. 10:26
 5/16 anonim ***** válasza:
ne:)csináld meg most:)
2010. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is, megcsinálhatod, ha baba van, pozi lesz.
2010. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem sosem csapott be az a fajta teszt..és én is pisiltettem már a férjemmel neki is halvány pozi lett.. a babát tervezők otthonán ezt találtam ..léteznek egyéb HCG-termelö sejtek is (terhesség nélkül), amelyek férfiakban is megjelenhetnek: a tüdöben, a mellékvesében, a herékben, a mellben vagy a hasnyálmirigyben. Ezek is hamis eredményre vezethetnek.
2010. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem a terhességi tesztre,hanem az ovu tesztre(One Step)pisiltettem rá a férjemmel,és közepes csík lett belőle.Majdnem elájultam Én is..

2010. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lh hormon nekik is van, amikor hormonokat néztek a páromnál, lh-t is néztek.
2010. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez a teszt soha nem mutatott fals eredményt.
2010. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!