Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK! One Step 10-es...

SEGÍTSETEK! One Step 10-es erősségű teszt fals pozitív eredményt adhat?

Figyelt kérdés

Az interneten rendeltem 10-es erősségű terhességi tesztet. Menstruációm kimaradásának első napjától 4 napig minden reggel pozitívat (halvány, de jól látható) teszteltem. Ma reggel kíváncsiságból a Férjemet is rápisiltettem, mert a csíkok nálam nem erősödtek (kérlek ne nézzetek hülyének ez miatt) Neki is halvány poziitív lett!

Csalódott és mérges vagyok! :(

Volt aki így járt?

Kérlek írjatok! Nyugtassatok meg, hogy van még remény, vagy írjon valaki, hogy Ő is járt így és nem lett baba! NAgyon rossz a bizonytalanság!Orvoshoz jövőhétre van időpontom. :( Menstruáció sehol...

Köszönöm ha írtok!


2010. okt. 15. 09:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, vettem egy Corax-ot és az is pozitív. halványka, de két csíkos :)
2010. okt. 15. 16:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Gratulalok! A One Step teszt nekem sem mutatott soha fals eredmenyt, es ha rozsaszin akkor tuti hogy baba van a dologban!

Remelem orulsz neki! Vigyazz magadra! :)


25+3h km

2010. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama!

Vigyázz Magadra!

2010. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szia!GRATULA!sok sikert!

e.

2010. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok annyit még kérdezhetek hogy nem várt előtt teszteltél?vagy már meg kellett volna jönnie?

e.

2010. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon aranyosak vagytok! :) Persze, hogy örülünk Neki, nagyon vártuk már Őt! :)

A csíkok mind rózsaszinek :) igaz halványkák, de remélem erősödni fognak. Négy napja kellett volna megjönnie. :)

Még egyszer köszönöm szépen Nektek!

Legyen olyan szép napotok, mint amilyen nekünk van! :)

2010. okt. 15. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!