Becsúszhat a baba?

Figyelt kérdés
sziasztok. szeptember 29.-én jött meg, 31 naposak a ciklusaim október 3.-ára elmúlt a mensim és azóta minden nap együtt voltunk a párommal egészen tegnap előttig. de sosem ment el bennem hanem kivette de lehet hogy be is csúszott egy kicsi.. többször is voltunk együtt egymás után így az előnedvben is lehet sperma.. nem erőltetjük a babadolgot de nem is vagyunk ellene :) viszont én egyre jobban szeretném. mennyi esélyünk van így a babára és mikor lehetett peteérésem ?
2012. okt. 11. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi szeptember 22.-én jött meg nem 29.-én és 26.-ára múlt el :) kicsit elnéztem
2012. okt. 11. 12:54
 2/4 anonim ***** válasza:
7-8 körül volt ovulációd. Ha olyan típus vagy, hogy még a széltől is teherbe tudsz esni, akkor lehet, hogy összejött. Nekem van egy ismerősön, így "védekeztek" és láss csodát, babás lett. És nála nem először fordult ez elő!
2012. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Becsúszni becsúszhat, de nem túl nagy az esélye. Főleg, hogy feltehetően még nem volt ovud. Az utolsó menzeszeddel és a 31 napos ciklussal számolva csak 15-e körül lesz.
2012. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Bocs, nem láttam, hogy helyesbítetted a dátumot, így tényleg 7-8-a körül lehetett ovud.
2012. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!