Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aszerint védekezünk, ahogy a...

Aszerint védekezünk, ahogy a ciklus.hu kiírja, mikor van "szabad szerelem". Baba becsúszhat így? és mi a lényege anaptármódszernek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és amikor szabad szerelem van, akkor nem védekezünk
2008. nov. 20. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek megijeszteni, de nekem mensi alatt sikerült a baba! :) Én nem bíznék a helyedben ezekben a módszerekben, de lehet, hogy az én esetem nagyon egyéni. Én figyeltem a termékeny napjaimat naptár segítségével, és nem jött a baba, aztán vettem egy ov. mikroszkópot, ami kimutatta, hogy mensi alatt van peteérésem. Elősször azt hittem rosszul működik, de igaza lett! :)
2008. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, becsuszhat a baba. Egyaltalan nem javasolt vedekezesi modszert valasztottatok. A naptarmodszer inkabb babatervezesre, mint vedekezesre szolgal.
2008. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nap, hogy szabad szerelem nincs 100% garanciával, mert a ciklusnaptárak általánosságban adnak időpontokat, de a te szervezeted ettől eltérhet. Ezért van, hogy sokmindenkinek nem sikerül a baba, pedig a naptár, meg a ciklus .hu megmondta, hogy mikor kell,de a peteérés mégsem akkor volt.

Úgyhogy becsúszhat igen, nincs biztosíték, ráadásul senki sem vállal helyettetek felelősséget.

Inkább más módszert válasszatok. PG53ovumikroszkóp, ovuteszt-ez drága, tabletta, gumi..akármi.

2008. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

No igen... Ciklus.hu ahogy olvasom nem sok mindenkinek jön be. Az én szervezetem is eltér...

Így nem hogy becsúszhat a baba, hanem számíthattok egy kis jövevényre.

2008. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen nem ez a legbiztosabb módszer a védekezésre, de ha esetleg nem baj, ha becsúszik a baba ,akkor jó ez a módszer is :) ! De ha nem szeretnétek még,akkor én is mást javasolnék. BAj lenne, ha becsúszna a bébi?

2008. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat.a helyzet,hogy jövő augusztus elsején lesz az esküvőnk.tehát nem baj a baba,csak akkor pár dologra hamarabb kerülne sor :-)
2008. nov. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!