Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem jössz össze a baba?

Mért nem jössz össze a baba?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok a párom 28.

Több mint egy éve próbálkozunk ,de sehogy sem jön össze..

Ti mennyit szeretkeztetek?

Vagy mi lehet a baj?



2012. okt. 11. 09:20
 1/6 sumergo ***** válasza:
Egy év sikertelenség után mindenképp alapos kivizsgálás szükséges. Látatlanban nem tudunk mit mondani, mi lehet a baj.
2012. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg sok kivizsgáláson voltam már,de semmit nem mondtak...
2012. okt. 11. 09:24
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

- szervi elváltozás

- hormonális elváltozás

- hüvely pH-ja nem megfelelő

- meddőség

- alacsony spermiumszám

- nem jókor szeretkeztek

- stb.


terhességi vitamint szedsz?

2012. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak téged kell kivizsgálni, hanem a párodat is. Lehet, hogy nálad nem találtak semmit, de lehet, hogy a párodnál fognak. Persze nem ijesztgetni akarlak, de ha egy évig nem jött össze, akkor valami biztos van.
2012. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is fontos kérdés, kedves kérdező, van e minden hónapban rendszeresen peteérésed?Rendszeres e a mensid?Ha igen, akkor ki tudod számolni, mikor van nagy valószínűséggel peteérés. Az ovuláció napján - ha sikerül elcsípni, legnagyobb az esélye a fogamzásnak.Előtte is javasolják az együttlétet és utána is kb. 2 napig...Nema szeretkezés mennyisége számít szerintem a baba szempontjából, hanem hogy jókor legyetek együtt. Figyelt a "nyákot" peteérés környékén, az is segít!Én folsavat szedek, férjem E-vitamint.De önmagában a vitamin, nem elég....sok sikert.
2012. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na ezt én is szeretném tudni,mert mi is már több mint egy éve "szenvedünk",és semmi.De mondujuk eljutottunk arra apontra hogy páromnak viszértágulata van,és azért nem jön össze.De azért a tuti kedvéért c vitaminozik,és meg folsavat szedek,hátha mégis.Menjetek el mindenképp dokihoz,minnél alöbb annál jobb :)
2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!