Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki genetikai...

Van itt olyan, aki genetikai hiba miatt vetélt el?

Figyelt kérdés
Nálunk, lehet, hogy a páromnál van a gond. Hogy éltétek meg? Milyen lehetőségek vannak ezután?

2012. okt. 11. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!!

ha gyanakszol,hogy a párodnál van baj menjetek el urológushoz!ott kérnek sperma vizsgálatot és akkor minden kiderül! ha tényleg a párodnál van a baj akkor irányítanak át az andrológiára!!nem kell annyira megijedni! már mi ezen rég túl vagyunk legalább is ezen a részén! de pontosan miért gyanakszol ,hogy a párodnál van a baj? én elég rosszul viselem ezt az egészet bár mi már július óta csináljuk ezt! és ráadásul páromnál tényleg baj van nem is kicsit!!!

2012. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elküldték genetikai vizsgálatra a babát, és ott kiderült, hogy az élettel összeegyeztethetetlen baja volt. Az Y kromoszómával volt baj, azt pedig ugye a férfi részéről kapja.

Most mindkettőnknek genetikai vérvizsgálatra kell menni.

Az andrológiát már megjártuk, ott mindent rendben találtak, de ott csak a minőséget, meg a mennyiséget nézték.

2012. okt. 11. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős terhes vagy?
2012. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Félreérthető voltam, bocsánat!

Már elvetéltem, 9 hetes volt a terhesség.


Arra lennék kíváncsi, hogy megismétlődhet-e? Mind a ketten fiatalok vagyunk.

2012. okt. 11. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem ha örökölhető akkor sajnos tuti h örökölhető.

de le kellene ülni egy genetikussal és átbeszélni a dolgokat!

2012. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak lány magzatot tudsz kihordani tőle, de lehet, h csak véletlen hiba és a többi sperma egészséges. Ezt így nem lehet megmondani. De ha X kromoszóma hibás, azt is az apától kapja az egyiket, ha lány.
2012. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!