Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Többi lent.

Szerintetek mi lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeptember 3. -án volt az utolsó menzesz első napja. Ez gyógyszer (jangee) megvonásos volt. Azóta nem védekeztünk, és mindjárt megjön érzésem van, puffadt a hasam alja. Reménykedhetek a babában? Már 4 - tesztet csináltam. Általában olyan 42 napos a ciklusom. Mikor teszteljek? Van még esély? Köszönöm.

2012. okt. 10. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
tabletta mellett hogyan lehet egy ciklus 42 napos? amint abbahagyod akkor nagy esély a terhességre, azonnal
2012. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én olyan ciklusban estem teherbe ami 43 napos lett volna, a 28. napon volt peteérésem, és a 43. napon teszteltem pozitívat.


ha neked megint 42 napos ciklusod lenne, akkor neked jövő hétfőn kellene megjönnie, tehát még korán tesztelgetsz. De persze ilyen hosszú ciklusnál nem lehet tudni, ezért érdemes hőmérőzni hogy tudd mikor van peteérésed, és onnan tudod számolni hogy mikor nem kellene megjönnie.

2012. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!