Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor így most nehezebb lesz...

Akkor így most nehezebb lesz vagy mégsem?!

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál. A szokásos éves vizsgálatok. A vizsgálat közben többször mondta a doki, hogy önnek hátrahajló méhe van - "nagyon hátrahajló"!Na puff!Akkor ez most rosszat jelent?Kérdeztem tőle nehezebb lesz e a teherbeesés, mert babát tervezünk. Azt mondta egyáltalán nem.De én félek, hogy igen!Kismamák!Akiknek hátrahajló a méhe, nehezebben esett teherbe?Kell nekünk "praktika" esetleg, ami könnyíti?Vagy tényleg nem nehezebb?
2012. okt. 10. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van,véletlenül derült ki.Én is nagyon megijedtem tőle.A dokim mondta,hogy a nők 60-70%-nak ilyen van,szóval ne aggódjak baba ügyben.Nagyon nem nyugodtam meg mondjuk...

Tavaly elterveztük,hogy akkor abbahagyom a gyógyszert és november körül konkrétan ráállunk a baba projectre.Ez volt májusban.Júniusban már pozitív volt a teszt. :) Azóta már 8 hónapos kis vadorzónk van itthon.

Szóval hidd el,nem csak nyugtatni akart az orvosod.Abszolút nem befolyásolja a teherbe esést a a hátrahajló méh,még ha "nagyon hátrahajló" is.

2012. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló méhem van, annyiból rossz, hogy menstruációkor elég erősen görcsölök, és ennyi. A teherbeeséssel szerencsére semmi gond nem volt, és a terhesség alatt sem. (Egyébként nekem is azt mondta a nőgyógyászom hogy ez nem befolyásolja a teherbeesést, és igaza volt)
2012. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem állítólag. Azonnal (elsőre, másodikra) teherbe estem 3x is. A szülésekkel sem volt gond, a menstruációkkal sem. Semmi problémám vele. :)
2012. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok:-)Nekem sem okoz semmi panaszt, még a mensikor sem egyáltalán. Ovulációkor érzek "erősebb" fájdalmat, nyomás szerűt, ennyi....Talán akkor nem lesz nehéz...de jó lenne!
2012. okt. 10. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan higgy az orvosnak, ő ért hozzá, nyilván nem csak a levegőbe beszélt.
2012. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!