Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » " mindjart megjon" . De...

" mindjart megjon" . De megsem. Lehet ez baba?

Figyelt kérdés
utolso menstruaciom aug 25.en volt, ciklusom atlagosan 29 napos. 2 napja van olyan "mindjart megjon" erzesem, de aztan megsem. Folyton valtozik a hangulatom, kis semmisegeken kicsordul a konnyem. Mikor erdemes tesztelni? Szerintetek lehetek babas? Tobb mint 1 eve probalkozunk mar,,,,
2012. szept. 26. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha z aktus óta eltelt már 14 nap, akkor csinálhatsz egy tesztet már. De ha van még türelmed, akkor várhatsz pár napot, mert lehetséges azért van a fájdalom, mert készül megjönni. De ha tesztelsz elvileg már ki kell mutatnia.
2012. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor elméletileg a 33. napon vagy, ha jól számolom. Szerintem tesztelj egyet! Nagyon szorítok, hogy pozi legyen! Majd megírod mi lett az eredmény?
2012. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos eleg rengszertelen a ciklusom, es tavaly volt is egy missed ab.om, nem akarom elsietni. Pentekig azt hiszem varok.. De mindenkeppen irok. Koszonom a drukkoloast.
2012. szept. 26. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig úgy éreztem hogy mindjárt megjön,mikor terhes lettem.Az elmaradt után 3 nappal erős pozi lett.Szerintem reggeli elsőből már tesztelhetsz.De te tudod.
2012. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy + legyen!!! :-)
2012. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem pénteken kéne megjönnie, ma két hete voltunk együtt tüszőrepedéskor, iszonyatosan görcsölök, rózsaszín,ha pisilek, tuti megjön:(

szurkolok neked, csinálj tesztet!

2012. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na teszteltél már?
2012. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, egy halvany poitivat ma reggel:) holnap megismetlem egy masik teszttel. Remelem az mar jol lathatoan pozitiv lesz:)
2012. szept. 28. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy iszonyatosan halk, de óriási gratula!
2012. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!