Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Többi lent.

Miért nem jön meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon nem tudom mi van most velem remélem ti tudtok nekem segíteni. Igyekszem lényegre törően írni de lesz egy csomó kérdésem.

Szóval a párommal kisbabát szeretnénk ő már második baba lenne van már egy lányom akit lassan másfél hónapja nem szoptatok. Magától hagyta abba. Nem én választottam le.

Én 1 és 4dike között nem vártam nem is jött meg de múlt hét csütörtökön és tegnap teljes negítívat teszteltem. Viszont a ciklus.hu szerint csak holnap kellene megjönnie. A kérdésem az lenne, hogy létezhet az, hogy még is babás vagyok csak totál rosszul számoltam a ciklusomat és 10dikére kellene számolnom? Vagy a múlt heti teszteknek hidjek ami szerint nem vagyok terhes de akkor miért nem jön meg? Vagy lehetséges, hogy még is babás vagyok de mégsem mutatta ki a teszt? Amúgy nem a legérzékenyebbel teszteltem 25-sel.

Vagy most ezt gondoljam úgy, hogy nem sikerült és csak a szopi elhagyása miatt maradt ki?

Még úgy gondolom, hogy hagyok a ciklusomnak egy kis időt, hátha rendeződne mert ez lenne az első vérzésem a szopi elhagyása óta.

LÉtezhet az, hogy nem mutatná ki a teszt ha babás vagyok? Én úgy gondolom, ha az elsejét venném alapul akkor már mutatnia kellene.

Viszont vannak rosszulléteim bár már nem tudom, hogy beképzelem magamnak vagy tényleg "kora terhes" tünetek.

Hányingerem van érzékeny vagyok szagokra vagy is érzékenyebb. Feszülnek érzékenyek a melleim. De ezek egyik sem egyértelmű jelek ez akár menszi előtti tünetek is lehetnek.

Valakinek van ötlete, hogy miért nem jön meg? Szerintetek lehet, hogy még is terhesség van a háttérben? (Bár ez szerintem már a hétfői teszten kellett vlna egy halovány csíkocskát látnom.)

Segítségeteket előre is köszönöm.


2012. okt. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, ezek szerint nem is menstruáltál a szoptatás alatt? Akkor mi honnan tudjuk megmondani neked? Azért mert szoptatsz még meg is jöhetett volna valamikor. Nekem pl a 4. hónap szoptatás után meg is jött újra és még 4 hónapig szoptattam és havonta menstruáltam is. Lehetsz persze terhes, de akkor várj még egy hetet a teszteléssel. Azért mert valaki szoptat az nem jelenti azt, hogy nem lehet teherbe esni. Mert van akinek közben megjön a mensije. Magyarán lehet még baba a dologban. :-)
2012. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést ez lemaradt. Volt ciklusom a szoptatás alatt igaz nem szabályosak de csak 1-2 nap volt az eltérés.
2012. okt. 9. 15:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ami lemaradt, hogy azóta vezetem a ciklusom amióta elősször megjött. Már jó egy éve teljesen szabályos ciklusaim vannak csak 1.2 nap eltéréssel és gondolom az előző összevisszaságól számolta 10ére a menszi időpontját.
2012. okt. 9. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A szoptatás elhagyása szerintem nem okoz ilyen erős változást a szervezetben, ha már a ciklus eleve beállt és már régen van vérzésed. De persze lehet, hogy tévedek, és ez is emberfüggő.

És kérdésedre válaszolva, az is lehet, hogy még nem mutatta ki. Két naponta próbálkozz újabb teszttel, ha addig nem jönne meg, de azt sem tartom kizártnak, hogy ma tényleg meg is jön. Szóval, sok verzió lehetséges. Orvoshoz nm akarsz elmenni?

2012. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De elakarok menni minden képen. Még várok egy pár napot a teszteléssel, mert ,most vidéken vagyunk, és utána a saját orvosimhoz elmegyek minden képen. Akár pozi akár negatív lesz a tesztem ha addig nem jönne meg.
2012. okt. 10. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!