Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vagyok a legtermékenyebb...

Mikor vagyok a legtermékenyebb fázisban?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a témában. Van, aki azt mondja, hogy akkor, amikor a tojcsi eléggé nyúlós, mert ez kedvez leginkább a hímivarsejtek bejutásának, ill. táplálékául. De azt is olvastam, hogy az a legtermékenyebb nap, amikor ezt az állapotot követő első napon a nyák folyékonnyá válik, azaz vízszerű, mert így akadálytalanul jutnak el a hímivarsejtek a rendeltetési helyükre. Most akkor mi az igazság? Mert a nyújtható tojcsi az ugye semmiképp nem vízszerű. Fontos lenne tudnom, mert a tojcsis nap után egy nappal voltunk együtt, a ciklusom 14. napján. Akkor délelőtt és délután is.

A fent leírtak alapján lehet belőle baba? (13. napon volt pozi LH-m)Mit gondoltok?



2012. okt. 9. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez személyenként változó. Magadnak kell kitapasztalnod. Nekem pl. 1x van csak tojcsisom, a tüszőrepedés napján, reggel.(uh-val figyelték) Én inkább az lh tesztre alapoznék, aszerint pont jókor voltatok együtt. Drukkolok, hogy nemsokára pozit tesztelj!
2012. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!