Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséggel, de itt a tesztemr...

Segítséggel, de itt a tesztemről a kép. Én szabad szemmel nehezen, de látok rajta 2 csíkot. Ti?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 7. 11:27
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ha negatívba tenné valaki, és úgyis megnézné, az nagyon jó lenne!!!!, 10-én nem kellene megjönnie, de furán érzem magam, amelleim, a hasam, meg minden. Aztán lehet hogy negatív, ,, csak kíváncsi vagyok
2012. okt. 7. 11:29
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem halvány pozi tegnap én is ilyent teszteltem és ma már erősödött.Halk Gratula azért holnap csinál mégegyet.
2012. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
:) , szerinted pozi?? azt hittem hogy rajtam kívül senki sem 2 csíkot látni rajta. Attól félek, hogy ez csak olyan szellemcsík féle, vagy száradási csík, de ...nemtudom. Ha pozi lenne kiugranánk a bőrünkből!!! :)
2012. okt. 7. 11:38
 4/30 anonim ***** válasza:
Ez azért még elég negatívnak tűnik.... Nagyon kell szugerálnom a képet, hogy kicsit sötétedjen a 2. csík helyén...
2012. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból,de miért kell beleképzelni a 2.csíkot??? Ez itt a képen teljesen NEGATÍV!

Hogy otthon te látsz egy halovány halvány másodikat(nehezen),az lehet azért is mert használat után állta a teszt valamennyit. Nekem legalábbis elő jött már mikor sokat állt a pisibe!

2012. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
tudom, én is szugerálva látom rajta, de .... majd látjuk mi lesz belőle... igazából már ki kellene mutatnia normálisan ha terhes lennék ??
2012. okt. 7. 11:46
 7/30 A kérdező kommentje:
még a pisiben volt, és rögtön fotóztam. nem állt sokat szerintem. ha negatív akkor a köv. hónapban újra próba!! nektek pedig gratula az egyből pozi teszthez!!!!!
2012. okt. 7. 11:48
 8/30 anonim ***** válasza:
ez negativ, ha pozitiv lesz nem lesz ketseged felole mert erosen latszik.
2012. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
köszi, akkor újabb nagylevegő és majd a köv. hónapban remélem már erős pozi lesz!! :)
2012. okt. 7. 11:51
 10/30 A kérdező kommentje:
második válaszoló, feltennéd ide a te képedet ??
2012. okt. 7. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!