Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győr: Kaálai, Bp. Kaálai,...

Győr: Kaálai, Bp. Kaálai, BMC, iletve Tapolca: hol mennyit kell fizetni a vizsgálatokért és a konzultációkért?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, elég nagy eltérések vannak. Ha orvost választok és hozzá kérem magam, akkor úgy számoljak mintha maszekhoz járnék? Köszönöm!

#Győr #lombik #Tapolca #BMC #Kaálai #Budapest. inszemináció
2012. okt. 5. 22:18
 1/9 anonim válasza:
66%
Kaáli
2012. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Győri Kaáli: 13.000 Ft első konzultáció, vérvétel hormononként 3.500 Ft, uh 10.000 Ft, megbeszélés a dokival 1.500 Ft.
2012. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
BMC! Eddig semmiért nem kellett fizetnünk, csak az én AMH hormonvizsgálatomért illetve a párom genetikai vizsgálatáért. De ezeket nem is ott csinálták meg!
2012. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:
68%
Nekünk még ingyenesek voltak Tapolcán a vizsgálatok, de sajnos most már pl a vérvizsgálatok 14 ezerbe kerülnek, de konzultációs díj szerencsére nincs. Orvost választhatsz, az nem változtat az ingyenességen. Hogy miért kell fizetni, az attól függ, mit finanszíroz az OEP, és mit nem.
2012. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. okt. 9. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Vérvizsgálat árat mi Tapolcán úgy úsztuk meg, hogy nőgyógyásztól kértünk rá beutalót, vagyis vizsgálatkérőt. ENnyi... mindig van kiskapu :D Bár nekem Tapolca csalódás...azt mondták nem lehet kisbabánk, mert egy évig próbálkoztunk, vizsgálatok pedig semmi különöset nem mutattak, már inszeminációra készültünk, mikor 3 nappal előtte lett egy pozi tesztem!

Sok sikert, 39h km

2013. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi jártunk a BMC-be, majd a bp-i Kaáliba. Igaz, hogy a BMC-ben minden ingyenes, de mi nem adtunk pénzt az orvosnak csak úgy előre,és iszonyat bunkó volt. A neve: Skriba Eszter. Róla sok jót nem hallani. MEg amúgy futószalagon megy minden. Egy csomó drága injekciót szúrtam magamba feleslegesen, majd váltottunk a bp-i Kaálira és 1 hónap alatt megfogant a most 16 hónapos kislányom. Csupa jó emlékem maradt onnan, bár az inszemináció 40000 ft-ba került, de nekünk megérte! Teljesen más ott minden, nem stresszel az ember, pontosak...csak jót mondhatok!
2013. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
43%
Érdeklődni szeretnék, mi rosszat írtam már megint.....?
2013. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%

"Érdeklődni szeretnék, mi rosszat írtam már megint.....?"


Semmit. Tele van a net gyökerekkel, akik buták ahhoz, hogy az életben bármit elérjenek, és attól, hogy másokat válogatás nélkül lepontozhatnak, átélik a gyönyört. Soha nagyobb örömük ne legyen annál, mint amikor a válaszaim alatti pici piros pacsit megnyomják :)))


(első voltam)

2013. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!