Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help! Ovu teszt, mint jósteszt...

Help! Ovu teszt, mint jósteszt bejött már vkinek?

Figyelt kérdés
Több mint 1hete nem várom, és azóta minden reggel ovu tesztelek,reggeli vizelettel, és full pozitív mind. Viszont a hcg tesztem negatív. Tudom hogy csak jósteszt igy, de van remény babára? Has fáj(megfog jönni érzés), fáradság, sűrű vizelési inger.
2012. okt. 3. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha terhes lennél akkor már a hcg teszted is pozitív lenne. Bár az még ad reményt, hogy nem jött meg, lehet később volt ovud.
2012. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan full pozitív az ovuteszt, az nem feltétlenül jó jel, mert annak is fokozatosan kellene pozitívvá válni, ha jóstesztként funkcionál. Inkább jelez egy késői peteérést, vagy folyamatosan magas hormonszintet.
2012. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!