Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszt leolvasásában tudnáto...

Jósteszt leolvasásában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 napos a ciklusom de valamikor ugrál 23-24 re. Gondoltam veszek egy ilyen tesztcsomagot és kipróbálom. Amint kézhez kaptam kipróbáltam(nem bírtam várni) ez a 13. nap volt. Onnantól kezdve néztem, minden nap 2x.A ciklus.hu szerinti ovuláció környéki napokon voltunk eggyüt a férjemmel. Ha ezek most napról napra erősebbek az jelent valamit, talán sikerült? A 14. napon ugyan olyan erős volt, de mára kifakult :) kicsit. Mit gondoltok?

[link]

[link]



2012. aug. 8. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi off leszek. De mit használtál jósló tesztnek?

Sajnos érdemben nem tudok neked válaszolni.

2012. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! wondfo ovutesztet.
2012. aug. 8. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt, és késik pár napja. viszont a terhestesztem meg vagy negatív, vagy halvány.
2012. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is csinaltam terhessegit ma az utobbi erosebb lh teszteken felbuzdulva, de sajnos negativ lett. Bar nekem meg van nehany napom mensi elott. Remelem pozitiv lesz.
2012. aug. 8. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy pozitív legyen a terhességi teszted.

Sajnos én már többször teszteltem jósteszttel, mindig szép pozitív volt, de a terhességi teszt mindig negatív lett ennek ellenére.


Nem jött be nekem a jóstesztelés. DE KÍVÁNOM, HOGY NEKED BEJÖJJÖN, HISZEN NAPRÓL-NAPRA ERŐSEBB, VAN REMÉNY, MÉGHOZZÁ NAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ovu teszt nem mutatja a terhességet csak az ovulációt
2012. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel használod az ovu tesztet, akkor jóstesztként használható.
2012. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. Az ovu teszt a szervezetben lévő lh szintet jelzi, viszont a terhességnél ez nem emelkedik, csak az ovulációnál.
2012. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!