Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a családjában volt...

Akinek a családjában volt iker terhesség annak nagyobb az esélye rá hogy két babája legyen?

Figyelt kérdés

Elég furcsa lesz amit írok, de engem azért érdekel ennyire, mert nekem lett volna ikertesóm.

De anyukámnak és apukámnak olyan gén összeférhetetlensége volt, hogy ha fiú gyermek fogant meg olyan beteg lett volna, hogy anyukám elvetélt.

Mi két petéjű ikrek lettünk volna a tesóm mivel fiú lett volna így anyukám el is kezdett vérezni és bement a kórházba. Megállapították a vetélést a doktornő bent tartotta anyukámat éjszakára a kórházba és reggel megállapították, hogy én megmaradtam... :)

Kíváncsi lennék, hogy nekem így az átlagosnál több esélyem van ikerterhességre???

Első próbálkozós hónapba vagyunk és nagyon érdekelnének a vélemények... :)

Még egy hetem van a nem vártig...



2012. okt. 2. 13:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Udv mindenkinek. Ha esetleg valaki erre jar elmeselem hogy ma reggel halvany pozit teszteltem elso probalkkozos honapba nem vart elott 1 nappal. Majd ha kiderul megirom hogy 1 vagy 2 baba van. :))) szep napot mindenkinek. :)
2012. okt. 8. 05:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Majd akkor írj!
2012. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm... :) Mindenképpen megírom majd hátha lesz valakinek hasonló kérdése akkor itt válasz is legyen... :)

Akárhogy lesz nagyon boldogok vagyunk... :)

2012. okt. 8. 08:44
 14/14 A kérdező kommentje:

Üdv. Mindenkinek.

Eddig úgy tűnik, hogy egy babám van.

2012. nov. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!