Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor is volt az ovulációm?

Mikor is volt az ovulációm?

Figyelt kérdés
A diagramm szerint korábban, bár az én ovutesztem mást mutatott. Sajnos ezek szerint lecsúsztunk róla, de akkor nem értem, hogy mi értelme ovutesztelni. Az első lányommal is a pozitív ovuteszt előtt 3 nappal volt csak sex és sikerült... most meg nem akar... előre is köszi [link]
2012. okt. 1. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lecsúsztál róla, mivel visszaesett a hőd.:( Az együttlétek időpontja jó lett volna mindkettőhöz képest, de még így sem garantált a baba. Csak 20-30%. Mindennap azonos időben méred a hőd?

Mert akkor kellene megemelkednie, mikor már megvolt az ovu, viszont a Te teszted arra a napra pozitív, mikor már fent van..

2012. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15. napon volt.

Azért azt tudni kell, hogy ha ovukor együtt vagytok, teljesen egészségesek vagytok mindketten, és beleélvezéssel megy a szex, akkor is csupán 20% az esély a terhességre.

Nem tudom mióta próbálkoztok, de ha nincs még egy éve, akkor próbálj meg türelmes lenni.

Egyébként jókor voltatok együtt, csak most nem jött össze.

2012. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszike! de akkor miért a 13. napra húzta be a gép? mert akkor tuti lecsúsztunk róla.
2012. okt. 1. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert csak egy gép. Nem ért a görbékhez:)
2012. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És amit végkép nem értek, hogy az ovuteszt használati útmutatójában az van, ha a teszt pozitív akkor várhatóan 12-24 órán belül megtörténik az ovuláció, azaz sexre fel! Akkor miért is költök ovutesztre??? Csak két hónapja próbálkozunk, de az első lányom évekig nem akart összejönni, ezért vagyok kissé ideges.
2012. okt. 1. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Már írtam, hogy így sem-úgy sem baba sajnos, mert leesett a hőd, de miért írod, hogy ha 13. akkor lecsúsztatok? Hát 13-án is együtt voltatok..
2012. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert anno a lányom nekem ovu előtt sikerült, ráadásul 3 nappal... de ezt már írtam. Tudom, hogy nem vagyok terhes, a tesztem is negatív és már a szeptemberi mensim is befejeződött. Már a következő ovura készülünk. Engem az zavart és azért tettem fel kérdést, hogy hogyan lehet, hogy a gép más napot jelöl meg amikor teszten megint más napon volt az ovulációm? Melyiknek lehet jobban hinni?
2012. okt. 1. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A hődnek kell hinni:)
2012. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát igen a hőm az elég egyértelmű :-)
2012. okt. 1. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!