Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a PCOS-em "csak" hormonális...

Ha a PCOS-em "csak" hormonális, akkor mennyire súlyos? Mennyire gyógyítható? Mekkora a teherbeesés lehetősége?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "csak" hormonális? Csak az LH/FSH aránya utal a betegségre? Ha van ciklusod, peteérésed, akkor akár spontán is teherbe eshetsz, de abszolút jól kezelhet, ha spontán mégsem sikerülne. Stimulálással sokaknak, így nekem is sikerült, sikerül teherbe esni. Biztos lesz neked is babád.
2009. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen LH/FSH arány +prolaktin próblémám van. Closit írtak fel. Alig várom, hogy megjöjjön és elkezdjem szedni. Peteérés kétséges, mert időnként páfrányos a mikroszkóp, egy cikluson belül többször is:)
2009. aug. 4. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ismerem ezt a mikroszkópos figyelést. Én a Clostit uh-os cikluskövetés mellett szedtem. Minden másnap mentem dokihoz és figyeltük, hogy alakulnak a dolgok, lesz-e érett petém. Szerintem téged is ellenőrizni fognak, így biztosra fogod tudni, mikor van pé-d és mikor kell együtt lennetek a pároddal.

2009. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, ha nem sikerül, menjek vissza 2 hónap múlva...nem követi:(
2009. aug. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!