Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses+PCOS? Segithetnek...

Teherbeeses+PCOS? Segithetnek vmilyen gyogyteak?

Figyelt kérdés
Olyanok valaszat, velemenyet varom, akiknek javult a PCOS, illetve teherbe estek gyogyteak, homeopatikumok segitsegevel. Mar egy eve probalkozunk, most allapitottak meg. Sajnos nincs menzim sem. A kezelesre varnom kell, azert gondolkodom addig valami termeszetes gyogymodban. Nagyon szeretnenk mar, ugy faj, hogy nem lesz 1szeru! Koszi es BUEK mindenkinek!
2009. jan. 1. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!Én egy 24 éves lány vagyok és PCO-s.Semmi jellegzetes tünetem sincs, tehát se túlsúly, se szőr, stb...a 4.doki állapította meg, és azóta is kezeli.A mensi elmaradásával kezdődött, ekkor még nem próbálkoztunk.Mióta ez kiderült, azóta igen.Ez múlt hónap óta megy a próbálkozás.Én home-ós szereket nem mtudok ajánlani, csak kitartást!Én rende sgyógyszert kapok, meg szurit, és jól reagálnak rá a petefészkeim!:)Most metformint szedek, az cukorbetegeknek gyógyszer, és állítólag ez rendbe tesz sok mindent...mivel az alap, az inzulin rezisztencia.Ha kérdésed lenne tedd fel bátran, akár priviben is!

És kitartás!

2009. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

szio

nem probaltam, de itt allitolag tobbeknek elmult a pco valami aloe verás terméktol, keress rá.

engem merkformin kuraval gyogyitottak meg, en arra "eskuszok" (nekem volt mensim, rendszeres, sok kilo, kaotikus hormonok, százszoros eltérés, meg hasonlo, lh fs hormonjaim forditva voltak, stb). a gyogyszer es némi dieta segitsegevel alaposan lefogytam, es a baba is osszejott par honap alatt.

ne aggodj, az a lany pl aki velem kezdte a merkformin kurat, egy het utan abbahagyta egy pozitiv teszt miatt :))

meg elobb gyogyulj meg, tenyleg, mert sokkal kisebb lesz a veteles aranya is.

en azt ajanlom, hogy az aloe veras dolognak nezz utana :)

bujjek!

2009. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En is pcos vagyok, a metformin segit... es nekem a gyogynövenyek nem oldottäk meg a problemat. Csak kiegesziteskent jok

BUEK

2009. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!