Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-t állapítottak meg...

Pcos-t állapítottak meg nálam,nagyon ritkán volt menzi(2-3 havonta), most 1hónapja kaptam gyógyszert Duphastont, amitol van-lesz menzi minden hónapba! Mennyi így a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,de erre nem számítottam,hogy ilyen nehéz helyzetbe vagyok...sok jót nem olvastam és úgy határoztam tapasztalatokat tippeket gyujtok toletek a Duphastonról és a teherbe esés esélyeirol!Koszonom elore is!
2008. júl. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam szeptemberben diagnosztizálták ezt, én is akkor tudtam meg, mikor baba ügyben dokihoz mentem. Van egy oldal: www.pcos.hu. Nagyon jó, böngészd végig. Mindenesetre pár dologra innentől kezdve oda kell figyelni. Mivel ez korántsem egészen csak nőgyógyászati dolog, a táplálkozásra és a mozgásra hangsúlyt kell fektetni. Nekem javasoltak fogyókúrát is, holott nem vagyok kövér, de volt rajtam egy csomó felesleg. Fogyam 8 kilót és máris jobb a helyzet.

Én Clostilbegit nevű gyógyszert szedek havonta, hogy legyen peteérésem, és van is tőle. Ez jó. És képzeld a barárátnőm is ebben a betegségben szenved és 6 hónapos terhes. Nekem ő ad reményt és erőt.

A honlapot tényleg szívből ajánlom, meglátod, nagyon hasznos lesz.

És ne keseredj el! Meg kell küzdenünk a babáért, jobban mint annak aki "egészséges", de nekünk sem lehetetlen. Korántsem az! Én csak azt bánom, hogy nem előbb vették nálam észre, akkor több időm lenne kezeltetni. 26 éves vagyok most, és emiatt kicsit szomorú, hogy éveket pazaroltam el, a cisztáim meg csak gyülekeztek.

Minden jót kívánok neked, nézz utána és ne keseredj el! Ennél nagyobb bajunk ne legyen...

2008. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mindkét hölgynek mondanám, hogy én igaz egészséges vagyok, illetve eddig nem találtak semmit, de én most 29 évesen hagytam abba a gyógyszert, és 4 hónapja próbálkozunk. Nem tudom, a kérdező hölgy hány éves, de 26 évesen úgy gondolom semmiről nem maradt le a kedves válaszoló.Nem kell a múlton keseregni, mindennek megvan a maga ideje. Mi is nagyon szeretnénk babát, de még nem jött össze. Kitartás, nagyon kevés az olyan nő, akinek egyből sikerül. A legtöbbünknek így vagy úgy, de meg kell küzdeni a babáért. :-)

2008. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi 34 évesek vagyunk, mindketten teljesen egészségesek, mind nőgyógyászatilag, mind a férjem részéről. Voltam már petevezeték átfúváson is és elvileg minden renben van, de már egy éve nem sikerül a baba.

Ezt csak azért írom, hogy elméletileg egészséges párnak sem megy egyszerűen.

Kitartást és sok sikert!

2008. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatásokat,aranyosak vagytok. 25 éves múltam,mindent beteremtettunk magunknak a férjemmel és úgy határoztuk mostmár johet a baba-életem értelme,mert csak azért csináltam így tudatosan,hogy a picúrom,ha jon a legjobb helyen legyen...de nem tudom,hogyan fogom csinálni a hónapokig tartó kudarcot,nagyon szomorú vagyok,iszonyatosan fáj!!!
2008. júl. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!