Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbés kérdés ?

Hőgörbés kérdés ?

Figyelt kérdés

7-kor szoktam mérni, de ha pl. 5-kor felébredek valamiért, mindig alacsonyabb, és ha vissza tudok aludni, megmérem megint, viszont ha nem, nem vehetem figyelembe azt a hajnali értéket?

Ma pl. 5-kor 36,6 volt, 7-kor 37,1

De ha nem alszom vissza a 36,6-t írom be, és azt hiszem nem maradt fent a hőm...

Ez miatt elég cikkcakkos a görbém. Ti hogy szoktátok?


2012. szept. 27. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában azonos időpontban max 15-20 perces eltéréssel.

inkább állítsd be az órád, és mikor csipog megméred, aztán visszaalszol, mert igy szerintem nem túl hiteles ha több óra van közte.

2012. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg mindig ugyanakkor mérni, mert 2 óra alatt termelődhet még hormon, ami hatással lehet a hőmérsékletedre.
2012. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálom, az ébresztőóra mellett van a lázmérő, ahogy lenyomom, már veszem is el a lázmérőt, csak akkor van baj ha pl a nagy bepisil vagy Apa a kanapén elalszik és 5kor arra ébredek hogy befészkeli magát, mert ilyenkor már nem mindig alszom vissza. És ha így mérem 7-kor, az már nem "ébredési hő".
2012. szept. 27. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!