Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezért nem jött össze a baba?...

Ezért nem jött össze a baba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál egy sima rutin éves vizsgálaton, hogy rendbe van-e minden. Megnyomkodta a hasamat és csinált egy hüvelyi uh-t. Amikor megláttam a monitoron egy kis gömb szerű valamit azt hittem összejött a baba. Erre mondja a doki hogy az egy ciszta... Nagyon megijedtem, azelőtt nem volt semmi problémán... Egy hónap múlva ha elmúlt a havim vissza kell mennem kontrolla h felszívódott-e a ciszta. Ha nem akkor nem tudom mi lesz, azt mondta megbeszéljük a továbbiakat, elég szűkszavú a doki. Szerintetek el fog tűnni? Volt már nektek ilyen? Felszívódott?
2012. szept. 25. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Most értem haza a Kaáliból, sajnos a cisztám nem múlt el, hétfőn délben műtenek. Így sajnos a ciklusindítás is csúszik....

Remélem, nálad minden rendben!

2012. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát kitartást! Nekem most a napokban fog megjönni, már fáj a hasam két nap és a melleim is feszülnek, ezek a szokásos fájások nekem mielőtt megjön. Nem a ciklusommal nem volt gond, mindig rendesen megjött eddig és most is megfog mert már érzem az előjeleket. Nagyon izgulok, hogy mi lesz remélem ha elmúlik és visszamegyek már nem lesz ott semmi. Hála istennek teljesen tünet mentes vagyok, se láz, se hasfájás. A legjobban attól félek, hogy ha ne adj isten nem múlna el és műteni kell, akkor lehet-e még babám, mert azt nagyon nagyon szeretném...
2012. okt. 5. 12:55
 13/13 A kérdező kommentje:
de egyébként neked milyen cisztád van? csoki? mert arról azt olvastam, hogy az nem múlik el sajna. Állítólag ezt már a doki látta volna az uh-n így a lelet alapján azt mondta itt neten egy doki hogy úgy tűnik funkcionális ciszta.
2012. okt. 5. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!