Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeretne meg 20 evesen...

Ki szeretne meg 20 evesen babat? Parommal egyutt szeretnenk. Olyanok irjanak akik komolyan gondoljak!

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 13:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem voltam még 23 mikor alányom született most pedig még nem voltam 26 mikor a fiam született. ÉN élvezem hogy fiatal anyuka vagyok, főleg most hogy ovis lett a lányom, élvezettel megyek a többi anyuka közt. Sokan hüledeznek hogy hány éves vagyok hogy két gyerekem is van már!! Tetszik nagyon, és szerintem sokkal jobban bírom is a strapát mintha idősebb korban vállaltam volna gyereket.
2012. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Mi :) Én 20, párom 23 volt, amikor abbahagytam a gyógyszert, és elkezdtünk próbálkozni. Azonban sajnos a gyógyszer után nem jöttem rögtön helyre, eltelt 4 hónap, talán mostanában kezd el rendeződni a ciklusom (illetve szeptember elején kellett műteni a húgycsövem mellett egy cisztát, szóval még a műtét utáni 6 hét kihagyást tartjuk). 2 hete már 21 vagyok, reméljük minél hamarabb sikerül :)
2012. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19 vagyok, párom 21 és már várjuk az első babánkat :) mindenki lenéz hogy fiatal vagyok, mert ráértem volna, de én szerettem volna fiatalon anyuka lenni hogy még akár a dédiket is láthassam :) meg persze így talán jobban fogom bírni energiával a gyereket :)
2012. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
:) , én 21 voltam, a kisfiam pedig most 7 éves!!!! és ha új életem lenne, akkor is ilyen korban szülnék! Nekem tetszett hogy fiatalon anyuka lehettem. Mondjuk én már akkor is nagyon szerettem volna babát! :) Ha nem akadályoz semmi benne, és szeretnétek, akkor hajrá!
2012. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én pont 20 vagyok, és nagyon szeretnénk babát:) volt egy vetélésem, azóta ez az eslő hónap hogy próbálkozunk. A férjem 23 éves, és ő is nagyon várja. Bízom benne hogy ez a hónap sikerül.

Kedves Kérdező, ti már ebben ahónapban akkor próbálkoztok is? Mikorra nem várod, ha már lehet így kérdezni?:)

A párod a férjed? Nekünk mondjuk az fontos volt hogy össze legyünk házasodva... egy éve volt az esküvőnk.

Ha mindketten elköteleztétek magatokat akkor hajrá:) Szorítok mindenkien aki októberre nem várja!

2012. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Penteken mult el a menszeszem. Nem meg nem a ferje, de wgyutt elunk mar fel eve es 2,5 eve vagyunk egyutt. Milyen vitamint ajanlotok? Elevitrol mi a velemenyetek?
2012. szept. 25. 19:27
 17/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is 20 éves vagyok (a párom 30), és babát szeretnénk. Ez az 5. hónap..


Én csak folsavas-multivitaminos pezsgőtabit iszom. Nekem azt mondta a doki, teljes mértékben megteszi az is, ha amúgy változatosan étkezem..:)

2012. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

De jó,hogy rábukantam erre a kérdésre,örülök nagyon :))

Na szóval én is 20 vagyok,párom 37(minket lehet ezért néznek le-a korkülönbség és a babavállalás miatt).Már a doki kivizsgált mindenre(hormonok,petefészek,stb)és kiszámolta az ovu. napokat,illetve éppen tegnap kaptam tőle egy gyógyszert amitől ,,könnyebben,, teherbeeshetek,hát meglátjuk mi sikerül,már volt hogy probálkoztunk,de nem jött össze,viszont már alig várom a gyermekünket a karjaimban tarthassam,sajnos elég türelmetlen természetem van.és van egy fő problémánk,hogy külföldön dolgozik és lehet pont az ovu napján nem lesz itthon,ez elég kiakasztó,de hátha a szeencse mellénkáll :))

2012. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 nikcsi1117 válasza:
hello! én márciusban leszek 20. vőlegényem 24 lesz.aug 11.-én volt az uccsó mensim.mostanában érzékenyek a mellbimbóim, gyakran hányós érzésem van, rengeteget pisilek..tegnap csináltam egy tesztet..negativ.eléggé el vagyok keseredve..de mind a ketten attol függetlenül hogy elég fiatalok vagyunk nagyon szeretnénk már a picit.szeretnék én is fiatal anyuka lenni, és azt is szeretném, hogy anyukám(nov.ben 41éves lesz) is fiatal nagymama legyen :) sok sikert nektek!!
2012. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
sok sikert:) én anyukám is most lesz 41 éves és énis azt szeretném, hogy ő is fiatal nagymama legyen és én fiatal anyuka szeretnék lenni:)
2012. szept. 27. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!