Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolhatja a megtermékeny...

Befolyásolhatja a megtermékenyítést?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk egy ideje. Pár nap múlva lesz peteérésem, de v-milyen hüvelyi váladékozásom van. Arra gondoltam, hogy ez esetleg gátolhatja a megtermékenyítést. Ez v-ban előfordulhat, vagy tök hülyeség? Az baj, ha sima vízzel intimzuhanyozom magam szex elött?
2009. aug. 1. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Magát a megtermékenyülést nagy valószínűséggel nem befolyásolja. Nem tudom, hogy mit jelent neked "valamilyen hüvely váladékozás". Ha ez fertőzésre utaló elváltozás akkor irány az orvos akkor is ha nem szeretnél babát. Az intim zuhany teljesen felesleges és indokolatlan, csak arra jó, hogy felboruljon a hüvely természetes közege.
2009. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A váladékozás sajnos már 5 éve van, eddig 6 orvoson és több ezer forintnyi kezelésen vagyok túl, de sajnos ezek csak ideig óráig használnak. Mostanában mindig csak menses elött 4-5 nappal jött ki, de most szedek egy peteérést segítő tabit és menses óta folyamatosan van ez a "trutyi".
2009. aug. 1. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
mi is nagyon szeretnénk babát,de nem jön össze valamiért! azt mondják egészségesek vagyunk,mégsem....
2009. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a váladékod tojásfehérje szerű nyúlós nyálkás akkor az a peteérést jelzi. Most lehet akciózni hogy legyen baba. Ezt hívják méhnyaknyáknak. Sok sikert.
2009. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nem az a bizonyos tojásfehérjés váladék. Mivel már öt éve küzdök hüvelyi problámákkal, sajnos tudom, hogy ez megint v-mi fertőzés. Csak azt nem tudom, hogy ez gátolja e a megtermékenyítést?

Azért köszi a válaszokat!

2009. aug. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!