Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együttlét utáni másnap...

Ha együttlét utáni másnap délután ülőfürdőt vettem, az befolyásolhatja a megtermékenyítést?

Figyelt kérdés
Peteéréskor együtt voltunk, meg előző nap is. Csakhogy másnap annyira megfájdult az egyik petefészkem, hogy azt hittem, hogy gyulladásom van. Szinte már mozdulni is alig bírtam, nagyon fájt. Ezért cickafark űlőfürdőt vettem. Befolyásol ez valamit?
2010. jún. 30. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia hát én csak azt tudom mondani, hogy szerintem nem. Én mindig forró vízen fürdök (ücsörgök), így tettem akkor is miután együtt voltunk a párommal (szinte rögtön azután, nem másnap) és mégis terhes lettem.
2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!