Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora lehet a legnagyobb...

Mekkora lehet a legnagyobb súly, amivel teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

100 kg felett:-)

Elég kövér vagyok,de nincs semmi problémám a súlyom miatt.Vérnyomásom is jó.Kinek mi a tapasztalata?most 135 vagyok


2008. máj. 16. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem vok 100 kg felett, 92 kg vok, és 8 hetes terhes.

Hidd el, van bőven zsír+háj a hasamon, már alig várom, hogy olyan legyen a pocim, amin már látszik, hogy ott bizony baba van! A vérnyomásom nekem is jó.

Sok sikert! :)))))))))))

2008. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az uncsitesóm 160 felett volt, igaz, nem is vették neki észre, csak mikor a 7. hónapba lépett, mert amúgy is rendkívül rendszertelen volt a mensije. A doki elküldte hormonvizsgálatra, akkor derült ki. Az uncsitesóm érezte a mozgást, gyanakodott is, de első baba és be is dumálták neki, hogy kizárt. Ez amúgy 18 éve volt, most érettségizik a fia.:)
2008. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
simán lehet egészséges babád, és lesz is!! Nem lesz problémád. A kolleganőmnek annyi volt a baja , hogy a kedves fiuk azt mondták rá bálna, de ezzel nem kell törődni. Ha vége a szoptatos időnek is kicsit lehetne fogyóznod, addig edd meg amit kívánsz. Sok sikert!!
2008. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! A második és most a harmadik babámat is 105 kg-val kezdtem. Az előző gyerkőccel semmit nem híztam,minden eredményem tökéletes volt. Most eddig 4-kg-t híztam,de az eredményeim tökéletesek. Vérnyomás is,cukorterhelés is tökéletes volt. Nem vizesedek.



Üdv:

31 hetes kismama

2008. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 125 kg-mal kezdtem, és semmi gondom!
2008. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jah sajnos még nem sikeredett,most "dolgozunk" az ügyön

:-))De remélem nem lesz akadálya a "plusz" kilók hogy megfoganjon a babóca:-)

:-S 3 hónapja próbálkozunk més csak,ez még úgy sem vészes,bár hogy nem egyszerre jönnek össze a dolgaink az biztos:-))

2008. máj. 16. 21:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszike a bíztatást,nagyon jólesik!
2008. máj. 16. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a baba?
2008. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajna még mindíg nem....de sztem gáz lesz megint a pajzsmirigyemmel is mert érzem hogy idegesebb vagyok a kelleténél,köszönöm kérdésed,de dolgozunk az ügyön rendületlenül:-)
2008. okt. 29. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy állsz a baba kérdéssel?Sikerült a pajzsmirigyet rendebe tenni?

Nekem is az a bajom,tudok jo orvost pesten akinél 1 hét alatt megtudsz mindent.

2009. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!