Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki pcos és merckformintól...

Aki pcos és merckformintól fogyott le, miután abbahagyta a gyógyszert visszajött a fölös kg, vagy az életmódváltással rendeződött végleg a dolog?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A PCO-s petefészek csak egy tünete az inzulinrezisztenciának, vagyis a sejtanyagcsere zavarnak és a szénhidrát anyagcsre zavarnak.

Én napi 3x850 mg-ot szedek, 9 kilót fogytam, most viszont 2 hete nem vettem be. Egy deka se jött vissza, de nem is emiatt szedjük...

Érdeklődnék, hogy Te hol tartasz, mikor derült ki és ki diagnosztizálta?

2009. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

5 éve diagnosztizálták és kb két hónapja szedem a merckformint 3*500-at mert babát szeretnénk. Fogytam, bár nem mértem meg magam, a ruháimon érzem. Attól tartottam csak, hogy a gyógyszer nem gyógyítja meg az inzulinrezisztenciát csak kezeli, akkor talán ha abbahagyom a szedését újra gond lesz...

2009. aug. 1. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 2X850g-ot szedek naponta, nem fogytam 1 kg-ot sem tőle! ( mondjuk nem is szükségszerű, mert 160cm és 60kg vagyok, tehát még elmegy a dolog. )A dokim szerint van aki hízik tőle. Viszont fontos, főleg annak a válaszadónak jelzem, aki 3X850g-ot szed, hogy nem szabad egyik pillanatról a másikra abbahagyni, hanem csak fokozatosan!
2009. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi az infókat. Nálam npvemberben diagnosztizálták, decemberben kezdtem a gyógyszert. Azért hagytam hiretelen abba, mert nem volt gyógyszerem, de ez most nem lényeg. Az orvosom nem mondott semmi ilyet, se arról, hogy fokozatosan kell elkezdeni, se azt, hogy úgy abbahagyni. Több embertől hallottam már.

Viszont az első 3 hónapban faltam, főleg édességet, pedig nem nagyon szeretem. Nutellás kenyér, csoki, gumicukor, mindenféle édesség, nagyon kvántam. Azóta nem kívánom az édességet.

2009. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nektek mennyi az inzulinszintetek? nekem nagyon magas, ezért azt mondta az orvos, hogy egyenlőre felejtsem el,hogy babát szeretnék. 89 Kg vagyok és 167 cm magas. szerintetek?
2009. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a bajom, hogy evés után egy órával leesik a szintem 2, 2.5-re. Nekem alacsony, de ezt is ugyanúgy kell kezelni az orvosom szerint mint a magasat, mert ebből alakulhat ki a magas. Diéta és merckformin 2X850g napi, ami az első 2 héten 1X850 g -volt.
2009. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem terheléssel 150.
2009. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy Te is szeded a merckformint?

Hogyan orvosolják a 150-es inz. szintedet?

2009. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, Merckformint szedek. Egyszerűen diétázni kell és szedni a gyogyit. De javulok, tehát hat is a gyógyszer. :)
2009. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!