Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Életmodváltással lehet hogy...

Életmodváltással lehet hogy lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy ha pl edig zuhanyoztam mostmár fürdeni fogok meg ilyesmi mert halottam hogy valakinek nem volt és ő csinált magának életmodváltással. bár tudom a kérdés t hülyén tettem fel . légyszi neszidjatok le ezért de nekem mindig rendes volt a menzim de miota babát akarunk meg nincs peteérésem.amikor meg van akkor cysta lesz. dokinál már voltam aztmondta minden ok de akkor pont peteérésem volt. nem sigzek nem iszom .miota nincs peteérésem csak annyi változott hogy nemfürdök hanem zuhanyzok.Meg nekem pl. ha fürdök mindig tolodott a mensim 3 napot de anyukámnak is. Meg ezt már több töl halottam.De mindenképp dokihoz megyek ezt légyszi neirjátok mert tudom és jövöhéten fegek is. csak kérdezem.
2008. ápr. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én nem tudom,hogy a fürdés vagy zuhanyzás nagyon befolyásolná-e a peteérést.

A lényeg,hogy ne keseredj el,mert azért van amikor van peteérésed.

Addig is még nem írnak neked értelmesebb választ az enyémnél nézd meg ezt a honlapot,itt tudsz kérdezni és elég hamar választ is kapsz.

[link]

2008. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, sztem nincs öszzefüggésed a zuhi és a fürdés között. Ne stresszelj, mérd a hődet, szedj folsavat, terhes vitamint, elevitet vagy gravidát se árt, és van egy szuri, amire sokan esküsznek, ezt házidoki is felírja, ettől sokak terhesek leszek, ez a gynevac. Ha meg tényleg nincs pé-d akkor menj dokihoz, ő ad neked clostilbegyt tabit, ami serkenti a peteérést. Ne a babára gondolj, és vehetsz még lh tesztet is. az is segít hogy mikor van pé-d, és akkor durr bele!!
2008. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Clostilbegit nevű gyógyszert írták fel. Nagyon bejött, mert az első adagtól peteérésem lett. És ráadásul kettő érett meg. Szerintem neked is ezt javasolja majd az orvos.
2008. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!