Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt...

Nagyon halvány pozitív teszt és mégis menstruáció?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az,hogy pénteken megcsináltam a tesztet,nagyon halvány pozitív lett viszont másnap mégis megjött?
2012. szept. 18. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sajnos én is jártam már így. pozitív lett a tesztem és 2 nap múlva elkezdtem vérezni. rá két napra meg már a teszt is negatív volt, 6 hetes voltam akkor. kiderült súlyos pajzsmirigy alulműködésem van, ezért vetéltem el. de két hónap múlva újra babás lettem és most van egy 3 éves lányom. és életem végéig szedhetem a hormongyógyszert a pajzsmirigyemre....
2012. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy aki terhes,annak a mensije más mint a rendes mensi.Ez tart kb 2 napig,nem darabos,nem élénkpiros hanem sötét színű,és nem nagy mennyiségben van meg.Ennyit tudok.De ha neked rendesen élénkpiros,akkor lehet,hogy igazuk van az előttem szólóknak,és tényleg elment a babád :( Sajnos előfordul az,hogy nem jól tapad meg,és távozik :(
2012. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon halvány? Az az esetek nagy részében nega, vagy biokémiai terhességről van szó.A szervezetetd tudja a dolgát.Én felkeresném a helyedben az orvost.(Nem azokat, akik itt vannak!..:):):))
2012. szept. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem is menj dokihoz, ha terhes vagy lehet még tud segíteni
2012. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát csinálok még egy tesztet miután elmúlik és utána elmegyek orvoshoz.A kérdést azért tettem fel egyébként,hogy járt-e már így valaki és ha igen akkor vele mi történt.Köszönöm mindenkinek a választ!
2012. szept. 19. 14:59
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a pajzsmirigyemmel orvoshoz járok.
2012. szept. 19. 15:00
 17/18 anonim ***** válasza:
én egyszer terhesen vérezgettem, de nagyon barna volt és nagyon kevés, nem is értettem, hogy mi ez, hiszen antibaby tablettát szedtem ahogy kell. mint kiderült 2 hónapos terhes vagyok, és az lett gyanus hogy a tabletta bevétele után mindig rosszul lettem, még egyszer orvost is hívtunk ki emiatt. ha pirosan vérzel az nem jó, menj orvoshoz.
2012. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Lett ebből az esetből baba?
2017. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!