Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt...

Nagyon halvány pozitív teszt és mégis menstruáció?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az,hogy pénteken megcsináltam a tesztet,nagyon halvány pozitív lett viszont másnap mégis megjött?
2012. szept. 18. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megjött(rendes mennyiség,darabos)? Mert akkor valószínű hogy nem maradt meg a baba.De csinálj egy másik tesztet,ha pozitív akkor megmaradt ha negatív akkor sajnos nem.
2012. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt nem ürül ki a szervezetből a HCG, bár ha a halvány volt nagyon akkor sajnos nem maradt meg a baba! :-(

Rendesen megjött?

2012. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen rendesen normálisan megjött a menstruációm.Nagyon görcsölni szoktam és ugyanúgy jött meg mint ahogyan eddig.Igaz valamennyivel kevesebb volt de nem feltűnően.Meg előtte voltak menstruációs előjeleim már előtte egy héttel görcsölgetett a hasam.Ezért volt furcsa a pozitív teszt.
2012. szept. 18. 17:43
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a tesztet esti pisiből csináltam.
2012. szept. 18. 17:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Én is görcsöltem rendesen mint mikor megszokott jönni.Ez nem folyásolja be a tesztet.Viszont ha időn belül kijött mind a 2 csík,még ha halványan is akkor ott baba volt.Csak nem maradt meg sajnos.

2012. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. szept. 18. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Vagy a teszt hibás eredményt mutatott!

Van aki menstruál terhesség alatt, azért ha elmúlik a vérzés csinálj még egy tesztet!

2012. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De úgy tudom,hogy aki terhesség alatt menstruál annak nem teljesen olyan a vérzése mint amilyen szokott lenni,hanem kevesebb.
2012. szept. 18. 18:14
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Én ismerek 2 olyan személyt aki ugyanúgy menstruált, az egyikük 3 hónapos terhes volt amikor kiderült, a másik 2 hónapos.

Csak azért csináltak tesztet mert kívánósak lettek és híztak.

2012. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hm..Akkor viszont miután elmúlt csinálok még egy tesztet.
2012. szept. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!