Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak nálad a terhesség...

Mik voltak nálad a terhesség jelei a 4. hét környékén?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rázott a hideg, mintha hőemelkedésem lett volna. Csak ennyi.
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmi az ég világon.
2012. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem amint pozitív lett a tesztem, egyből jártam pisilni 5 percenként... és nem bírtam meginni a frissen facsart narancslevemet, olyan gyomorgörcsöt kaptam... és pelpuffadtam mint egy tehén.
2012. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 4 hetesen nekem még a tesztem is negatív volt, nemhogy bármilyen tünetem lett volna.
2012. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 28. napon teszteltem, az kerek 4 hét, ha jól számolom. Székrekedésem volt, amit köztudottan az egyik hormon okoz korai terhességnél...Soha nem voltam egy székrekedős fajta, gyanus is volt. Én úgy gondolom, hogy aki tervezi és várja a babát, az már mindenre figyel. Szerencsések azok akik könnyen esnek teherbe. Én megértem, hogy sokan figyelik magukat és a jeleket, a reménykedés mindenkiek jár.
2012. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ildikó1980 válasza:
4.héten nekem olyan volt mintha meg akarna jönni fájt lenn a hasam aztán elmúlt és ez így ment napokig de nem jött meg és a tesztem akkor még neg . volt és már 4 hetes voltam.
2012. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hőm a szokásos 37-ről, 37.2re emelkedett, és nekem is egyik éjjel nagyon görcsölt a hasam, már sírtam is, hogy megint megjött, aztán semmi :)
2012. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem e legelső jelem a hasszurka volt aztán egyből be barnult a bimbom körül és ki jöttek a mirigyek is és egy két hányinger
2012. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:
feleségemnek semmi fizikai jele nem volt, de pár nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, már mondogatta, hogy ő tudja, hogy terhes.
2012. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A szokásos mensi előtti tüneteket éreztem, mindjárt megjön érzés, furcsa hasszúrkálás jobb oldalon és mellfeszülés. A 34. napon mertem csak tesztet csinálni, de akkor már erősen pozitív volt!! :-D
2012. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!