Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek?

Xtina22 kérdése:

Terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 28 napban. Nem jött még meg,néha érzem h görcsölök de az pár perc. Fáradékony vok most is leragad a szemem. Esténként hányingerem van. Ma nem vacsoráztam nincs most étvágyam. Reggel fel kelek tudat alatt nem direkt simogatom a hasam. Másnak is voltak hasonló tűnetei? Nagyon szeretnénk ha baba lenne :-)
2012. aug. 11. 17:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj. Esélyes. :o)
2012. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A teszt már tuti választ adna! Drukkolok! A tüneteid elég esélyesek!!!
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valakinek voltak hasonló tünetei és a végén kiderült h baba van a dologba :)

2012. aug. 11. 18:32
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első három hónapomat végig tudtam volna aludni. Ha babás vagy ez a mindjárt meg fog jönni érzés sokáig megmaradhat, mert a méh tartó szallagok nyúlnak és ezt érezheted úgy.

2012. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A fáradékonyság, a hányinger és az étvágytalanság mind-ming koraterhességre utal!

Nekemis megvoltak ezek a tünetek!

Szerintem holnap reggeli teszt már kimutaná!

Szorítok neked!

Majd írd meg mi lett a teszt eredménye :)

2012. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
szerintem nem vagy az
2012. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? :)
2012. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6. Szerinted miért nem vagyok terhes?

7.kérdező,sajnos még nem tudtam venni és megcsinálni de még mindig nem jött meg :-) bár fájdogál a hasam és úgy érzem mindjárt megjön de semmi.szerintetek? a héten mindenkép tesztelek és megírom :-) szorítsatok ;-)

2012. aug. 13. 22:56
 9/28 anonim ***** válasza:
Kedves xtina! Mi a helyzet a haviddal? Teszteltél már? Nekem étvágy van, magas ébredési hő, és mindjárt megjön érzés napokon keresztül de vagy csak 5-10 percre:)
2012. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem is van már étvágyam. Még mindig nem jött meg :-) nem tudtam még most sem tesztelni majd pénteken! neked mióta késik teszteltél? :-)
2012. aug. 15. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!