Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek?

Xtina22 kérdése:

Terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 28 napban. Nem jött még meg,néha érzem h görcsölök de az pár perc. Fáradékony vok most is leragad a szemem. Esténként hányingerem van. Ma nem vacsoráztam nincs most étvágyam. Reggel fel kelek tudat alatt nem direkt simogatom a hasam. Másnak is voltak hasonló tűnetei? Nagyon szeretnénk ha baba lenne :-)
2012. aug. 11. 17:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
várjuk mi is, szoritunk :)
2012. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Teszteltem és pozitív lett! :-D annyira boldog vagyok! :-D ez után mikor kell orvoshoz mennem?
2012. aug. 18. 05:48
 23/28 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb. Én ennek a híve vagyok. Főleg ha a munkád is olyan, hogy megerőltető.
2012. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

gratula :)

képet nem tudsz felrakni?

2012. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem tudok felrakni telóról vagyok ez az egyik a másik meg nem tudom hogy hogy kell feltenni :S
2012. aug. 18. 09:38
 26/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Jövő héten jelentkezz a védőnőnél, kiállítja a kiskönyved, aztán mehetsz is terhesgondozásra!

Boldog babavárást kívánok neked, aztán közbe jelentkezz hogy mi a helyzet! XD

2012. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Hát majd az lesz :)

Köszönöm mindenki válaszát ;)

2012. aug. 18. 14:05
 28/28 anonim ***** válasza:

A kiskönyvet csak akkor állitja ki a védőnő, ha már van papírod a bizonyitott terhességről, ami kb 6.héten lesz, amikor szivhang is van már. Addig nem. Elég akkor felkeresned a nőgyógyászt, de ha türelmetlen vagy, akkor az 5.hétben is. 4 hetesen valószinüleg nem fog látni még semmit. De mikor már szivpulzálást is látod, az valami felemelő érzés!

Boldog babavárást!

2012. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!