Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi feszülés, émelygés,...

Alhasi feszülés, émelygés, gyakori vizelés a 26-28 napos ciklus 27. napján lehetnek a terhesség jelei mellfeszülés nélkül?

Figyelt kérdés
Egyébként általában feszül a mellem a mensi előtt. A 21-22. napon mindjárt megjön érzésem volt és erős derékfájás, a 25. napon pedig úgy görcsölt a hasam, mint amikor megjön. De nem jött, sőt elmúltak a megjövős érzések, helyette érkezett a feszülés. Ezt leginkább akkor érzem, amikor fekszem, mintha valami súlyos dolog oda lenne erősítve a méhem közepéhez és húzná azt. Csak holnapután akarok tesztelni, az elmaradt mensi utáni első napon...ha elmarad. :) Addig is érdekelne a véleményetek.

2012. szept. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt mikor terhes lettem.

Pedig számítottam hányingerre.

Annyi volt, hogy szebb lett a bőröm, nem jöttek annyira a pattanások.

A tesztet is jóval előbb csináltam mint kellett volna és kimutatta.

Viszont a teszt után 3 napig megjövős érzés volt, meg voltam győződve hogy megjön, pedig akkor már dokinál is voltam, aki megerősítette a terhességet.

2012. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet. A dokim szerint a terhesség első jele az elmaradt menstruáció. Drukkolok, hogy holnapután pozit tesztelj!
2012. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Most már egyik oldalt a hasamban izomlázszerűségem is van, és a feszülés is folyamatos. Ebéd után émelygés... Remélem, baba :), mert ha nem, akkor valami nagy gond lehet bent. :(
2012. szept. 14. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én pl. csak azért az elmaradt mensi után 6 nappal teszteltem először, mert folyamatosan olyan inger volt, mintha mindjárt megjönne. Nem terveztük, védekeztünk is, ezért biztos voltam benne, hogy csak valamiért késik, meg minden tünet olyan is volt. Éjszaka is járkáltam ki a wc-re, hogy most jött meg, de nem... aztán durván egy hét múlva kezdtem gyanakodni, megcsináltam és pozitív lett. Ezen kívül egy tünet volt: mérhetetlen fárdadékonyság. Folyton el tudtam volna aludni. Sokaknál ez is jel. Drukkolok!
2012. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem érzem, hogy fáradékonyabb lennék, de korábban is tudtam 12 órát aludni simán. Érdekes, hogy a hasfeszülés estére jött vissza a de után (azt hittem először, hogy elmúlt teljesen). Ma van a 28. napom, és még semmi, de nagyon semmi. Még csak nem is görcsöl a hasam. Tegnap azonban orgazmuskor úgy éreztem, mintha egy vaslemez lenne a hasamban.Egy dolgot viszont egyáltalán nem értek. Miért voltak mensis görcseim a 21-22. és a 25. napon, a mensi kapujában pedig semmi az ég egy adta világon. Mit gondoltok?
2012. szept. 15. 15:52
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Mi lett? Baba?

2012. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de sokáig nagy esélye volt egy petefészek cisztának. :( Szerencsére végül az sem lett. :)
2012. szept. 21. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!