Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik hét után lát a doki...

Hanyadik hét után lát a doki szivhangot? mikor kapom meg a kiskönyvet? kb 5 hetes lehetek, jövöhéten megyek uh-ra. mert hüvein még nemigazán érezte a doki

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
avédőnőhöz kell lemenni, ha a doki ad egy olyan papírt hogy terhes vagy, aztán a védőnő az alaoján állítja ki a kiskönyvet, ha már az orvos igazolta a terhességet. viszont mikor mész uh-ra akkor kérj egyből következö időpontot a 12. hétre tanácsadásra.
2008. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne ijedj meg, ha jövő héten még csak a petezsákot látja. Ha nem mondja, hogy egy hét múlva ismétlés, akkor kérd. 7 hetesen azért már szokott szívhangot látni. És a továbbiakban valóban azzal a papírral, ahova ráírta, hogy élő embryo...stb kell menni a védőnőhöz, aki kiállitja a kiskönyvet.

Sok sikert! :o)

2008. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 6 hét 5 naposan már volt szívhangja :)

kaptam egy kis igazolást az orvosomtól és azzal mentem a védőnőhöz és adta is a kiskönyvet.

gratulálok a babódhoz.

38 hetes ksimama

2008. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy a 7. hét környékén szokott szívhang lenni, szóval még tuti nem lesz. Sőt lehet, hogy csak petezsákot fog még látni. De ha megállapítják a terhességet, akkor elküld a doki védőnőhöz, és ott kapod meg a kiskönyvet.
2008. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!