Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor meg fog jönni?

Most akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítséget szeretnék tőletek kérni.Pé-m az internetes oldal szerint aug 30-án volt.Előtte való éjszaka lefeküdtünk barátommal és nem védekeztünk.Csütörtökre volt kiírva az oldal szerint a várható menstruációm de nem jött meg.A hasam nagyon görcsöl a melleim kétszer akkorák mint szoktak lenni,de ez mensi előtt mindig ilyen.A mensi jeleit érzem de mégsem jött meg.Tegnap este csináltam egy tesztet (25-öset)és iszonyú halványan de én láttam a második csíkot.Barátom azt mondta,hogy annyira halvány alig látszódik.Tényleg nagyon kellett figyelni,hogy ki lehessen venni a második csíkot.Ma nagyon elkezdett görcsölni a hasam mintha megjött volna de csak halványan barnáztam.Szerintetek terhes vagyok?A tesztnek már határozottan ki kellene mutatni? Kérlek a felelőtlenségről szóló hozzászólásokat mellőzzétek nem erre vagyok kíváncsi csak választ szeretnék kapni a kérdésemre!Előre is köszönöm!

2012. szept. 15. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek esetén a szabály az, hogy a halvány csík is csík, ezért én azt mondanám, jó eséllyel terhes vagy. Barnázgatás esetén azonban érdemes orvoshoz fordulni, mert az problémát is jelenthet, és gyógyszerekre lehet szükséged! ORVOS!
2012. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon halvány barna és nagyon görcsöl a hasam.Köszönöm a választ!
2012. szept. 15. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki a 2 csík akkor bizony terhes vagy.Teljesen mindegy hogy halvány a 2.csík,de ott van.Viszont ez esetben a barnázás és a görcsölés nem jelent jót.Minél előbb menj el dokihoz,főleg ha megakarjátok tartani a babát.
2012. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem lehet,hogy a barnázás a menstruációtól van?Nem hiszem,hogy meg tudnánk tartani a babát..
2012. szept. 15. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Csinálj egy másik tesztet,reggeli első vizeletből.

Ha pozitív,megint.Akkor a görcsölés meg a barnázás nagyon nem jelent jót,mert lehet hogy nem marad meg a baba.Beszéljétek meg minél előbb,ha úgy döntetek hogy megtartjátok akkor azonnal menj orvoshoz és ad gyógyszert amitől megmarad a baba.De ha nem is akarjátok megtartani akkor is menj el dokihoz.

2012. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de úgy néz ki megjött!:))
2012. szept. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!