Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba, vagy meg fog jönni?

Lehet baba, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Holnapra nemvárom, és menstruáció szerű görcseim vannak, és valami vérzés szerűségem van is, de egyszerűen nem úgy mintha megjött volna, hanem inkább ilyen fehér folyás, és néha egy kis halvány rózsaszín vér is folyik vele.

Beágyazódás járhat ilyennel? Mert én még erre gondoltam.

Vagy nincs esélyünk a kisbabára? :(

aki tapasztalt hasonlókat kérem írjon


2012. szept. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen, nekem megjött utána.
2012. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg fog jönni inkább
2012. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beágyazódásnak késő lenne,nem?Nekem volt ilyen a terhesség alatt. 35. napon teszteltem,mert nem jött meg,de végig volt ilyen "mindjárt megjön" érzésem. A 35. nap este pozi lett a teszt,másnap reggel volt ilyen rózsaszín valami. Voltam dokinál,nem tudni,honnan jött a vér,de kaptam Utrogestant,amit 12. hétig kellett használnom. A kisfiam teljesen egészséges. Szerintem tesztelj minél előbb,mert a doki nekem azt mondta,hogy lehet akkor is ilyen,ha hormonpótlásra van szükség. Meg az is lehet (szinté a doki szerint),hogy "emlékszik a szervezeted". Persze lehet az is,hogy megjön a mensid...Nem sokat segítettem,azt hiszem...
2012. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ. utolsó Neked is külön a részletes kifejtésért.

megjött egyébként :(

2012. szept. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!