Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek! 1. inszeminációm...

Inszemesek! 1. inszeminációm lesz:Fostimont szúrok magamnak 2 naponta. Holnap fogom az utolsó, negyediket. Tegnap óta úgy fáj a hasam, mintha megakarna jönni. érzem. Ez a hasfájás a tüszőktől lehet?

Figyelt kérdés
Ma fájt a gyomrom is, de vettem be f. csillapítót, így már szinte nem is érzem.

2012. szept. 14. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
NA mi újság? Igen, azt én is éreztem anno, mikor növekedett a tüsző. Mikor lesz az inszem és hol?Nagyon drukkolok hogy sikerüljön!
2012. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma volt az inszem.
2012. szept. 19. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Első volt?Akkor csak pozitívan! Nekem az első sikerült, csak hogy legyen előtted egy sikeres példa.Sok sikert!
2012. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.én viszont gratulálok neked,hogy elsőre összejött :-)
2012. szept. 19. 16:30
 5/6 A kérdező kommentje:
kérdeznék valamit,ha itt vagy már:a tüszőrepesztő biztos,hogy 36 órára repeszt?lehet később is?nekem a ciklusaim mostanában 26 naposak.ma vagyok a 13.napon.a doki mondta,hogy 14 napra kell tesztelnem.a tesztet az inszemhez kell igazítani vagy a ciklushoz?mondjuk én úhy fogok tenni,ahogy ő mondta,csak ez nem tiszta..
2012. szept. 19. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is anno ezt mondták, igen, hogy 36 órára repeszt. Nekem 28 napos ciklusaim voltak akkor, és 15. nap volt tüszőrepesztés és 16. nap inszem. Furcsálltam, nem bíztam benne, aztán mégis sikerült. Én az inszem utáni 13. napon, egy nappal hamarabb teszteltem, mint ahogy ők mondták. Nem reggeli vizeletből,hanem délután, és akkor halványan már látszódott a második csík.
2012. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!