Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a következő lépés a kaáliba...

Mi a következő lépés a kaáliban vagy lombik központban?

Figyelt kérdés
Az én eredményeim frissek.Magas a prolaktinom,de bromocriptinnel helyrerakták.Minden ok velem.Mire engem helyreraktak kiderült a páromnál is baj van.A páromnak nagyon kevés a spermaszáma. Icsi Lombikra küldtek minket.A kaáliba dec. elejére van időpontunk,konzultácíóra.A papírjaink frissek most még.Nekem végigvizsgáltak egy ciklust hormonvérvétel uh.Páromnak hormonvérvétel és uh.Minden ok. A konzultácíó után mi történik?Milyen vizsgálat kell még?És a konzultácíótól kezzdve mikor kerül sor a lombikra kb mennyi idő?
2012. szept. 14. 17:52
 1/3 sumergo ***** válasza:
A konzultáción megbeszélitek, hogy esetleg milyen vizsgálatok kellenek még, mert nem biztos, h az elegendő, amit megcsináltatok, sőt, tuti, h nem, mert lombikhoz kell néhány betegség vizsgálata: hepatitis, HIV, pontosan nem tudom, de h kell néhány, az biztos. Meg kicsit orvosfüggő, hogy mit is kér. Lehet, h néznek újra spermaszámot is pl. Hogy mikor lesz a lombik, az attól függ, h milyen hamar készülnek el a még hiányzó vizsgálatok (ott helyben készül(fizetős általában), vagy máshol csináltatjátok), és a várólista épp ott milyen hosszú, ahová mész. Intézetenként eltérő. Tapolcán olyan 3 hónap kb. a várakozási idő.
2012. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megkeresel privátban, akkor szívesen megosztok pár tapasztalatot Veled, ami Nektek is hasznos lehet, hogy mielőbb megszülethessen a babátok.
2012. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Még fognak csomó mindent kérni. Nem tudom melyik Kaáliba és melyik dokhoz mész attól függ a várólista.
2012. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!