Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az orgazmus...

Szerintetek az orgazmus valóban segíti a teherbe esést?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nemcsak szerintünk, biológiai alapja van, nézz utána!
2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
na, most nem tudok én sem utánanézni, de minél többször van orgazmusod, annál nagyobb az esélye a teherbeesésnek talán?
2012. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem a száma számít :-)

Az a lényeg,hogy orgazmuskor a méhszáj mintegy szívó hatást fejt ki a hüvely felé, ezzel segítve a spermiumok útját.

2012. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal a nőkkel, akiknek sosem volt még orgazmusa, és mégis van gyerekük? Szerintem nagyon sok nő nem éli át az orgazmus örömét,mármint a vaginálisra gondolok. Csiklóorgazmust nyilván mindenki átéli. Az is növeli a teherbeesés esélyeit?
2012. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

A mechanizmus ugyanaz, az orgazmus, akár hüvelyi, akár csikló, a hüvely összehúzódásait, és a méhszáj "szívóhatását" váltja ki.

Amúgy meg nem feltétele a teherbeesésnek, csupán elősegíti.

2012. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
nem értem, miért kellett itt mindenki lepontozni?? még olyat is, aki csak kérdezett valamit, mert érdekelte a fent feltett kérdés. Kérlek, magyarázza el nekema lepontozó.
2012. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én egyikőtöket sem pontoztam le.

2012. szept. 15. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Köszönöm a választ! Én sem értem miért lettem lepontozva :( Én magam nem tudtam válaszolni a kérdésre ugyan, (elnézést kérek) mert halvány gőzöm sem volt ahhoz, hogy elősegíti e a teherbe esést, viszont gondoltam akkor már én is kérdezek tovább, nem pedig új topicot indítok el, hasonló kérdéssel.
2012. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is le lettem pontozva, valószínűleg a kérdező pontozgatott össze-vissza, csak tudnám, mi az öröme neki ebben?
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt az utolsó beszólásodat le pontoztam ne haragudj:)
2012. szept. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!