Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki terhes lett vagy volt...

Van aki terhes lett vagy volt és mégis megvolt a menszije?

Figyelt kérdés
Milyen volt annak a menszije?Volt rózsaszín is vagy csak vér?Nekem most megvan de mégis mintha terhes lennék mintha valami rúgna belülről vagy hasonló.Sokat szurkál a petefészkem és enyhén görcsölgetek.Pedig ahányszor megjön mindig nagyon erősen görcsölni szoktam.És sokat járok pisilni pedig nem iszok sokat 1nap.Ja meg tegnap volt enyhe rózsaszín folyásom nem tudom miért.Valaki tudja?Volt valaki hasonló esettben?Vagy hormonzavar okozza?Sajnos rendszertelen a ciklusom és fogamzásgátlót nem szedhetek trombózis miatt.
2009. júl. 30. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem terhességem alatt még rendesen megjött2hónapig ,rendes vérzés volt,de volt rózsaszínes is.

a ciklusom nekem se volt rendszeres.

Tesztet nem vettél még?

2009. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a keresőbe beírod hogy terhes és menzi, mensi, nem várt négymillió választ fog kidobni mert ezt majdnem mindennap megkérdezi valaki:-)
2009. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem még tesztet mert attól félek,hogy megint csalódok.Várok szerintem még pár hetet aztán megláttom hogy csináljak-e tesztet.És neked milyen tüneteid voltak?
2009. júl. 30. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyósom nagymamám. És ők mind ketten majd nem végig. Szóval előfordul.
2009. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!