Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ha nem szedek gyógyszert (már 1 éve),nem is védekeztünk,aktus után egy fél nappal bevettem egy fogamzásgátló tablettát,hogy ne legyek terhes,de utána már többet nem szedtem be,akkor mennyi az esélye annak,hogy terhes lehetek?
2012. szept. 11. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már el a betegtájékoztatót!!!!!
2012. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi, mintha nem vetted volna be. Reméljük nem leszel terhes, mert egy ilyen buta embernek nem való gyerek.
2012. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szem tablettával érsz valamit? Te jó ég...ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2012. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi az esélye a terhességnek, mintha aktus után egy tictac-ot vettél volna be.
2012. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húúú,b@meg!!
2012. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nem szedsz fog.gatlot, de nem vedekeztek! ha gyereket akarsz miert kapkodsz be feleslegesen tablettat???? ha meg nem akkor miert nem vedekeztek????

ez nem 72 oras tabletta, pont annyi ertelme volt bevenni mint egy negrot. gratulalok, esze semmi fogd meg jol!

neked inkabb ne is legyen gyereked egy darabig!!

2012. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D a negró viszi a pálmát.

ha jó időben voltatok együtt elég nagy a valószínűsége. Két mensi közt félidőben.

2012. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a tic-tac sem semmi....Szegény lány, sajnálom, remélem tanultál az esetből..
2012. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!