Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teát, vitamint igyak-eg...

Milyen teát, vitamint igyak-egyek? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Két hónapja nem szedek fogamzásgátlót. Lassan szeretnénk babát. Igyak valamilyen teát? És vitamint szedjek? Mit? Mire? Mikortól? Meddig? Vagy nem kell? Mik az észrevételek? Segítenek a teherbeesésben? Megpróbálok majd nem görcsölni, hogy babánk legyen, de éveket nem tudunk várni, a párom már 53 éves, és szeretnénk együtt felnevelni, szerelemben. :)
2008. máj. 15. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Már most szedhetsz Elevitet vagy más terhesvitamint.De persze ez nem kötelező.A sima multivitaminok is nagyon jók!

Ihatsz aloe vera gélt,mert ez erősíti az immunrendszert.

2008. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a folsavat mindenképpen ajánlom, azt elkezdheted már most is, és szedd a 12.hétig (vagy tovább is). Fejlődési rendellenességek miatt kell szedni.

Terhesvitamint is szedhetsz, én azt is elkezdtem jóval a terhesség előtt, nekem bevált. Azt ajánlják a terhesség és a szoptatás alatt is. Feltölti a szervezeted mindenféle vitaminnal, amiből úgysem tudsz eleget magadhoz venni.

Teát nem javaslok, viszont zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, és szárnyas husikat mindenképpen.

Sok sikert!

2008. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes szedned valamilyen terhesvitamint, ha nem is mindennap, de 2-3 naponta! ezenkívül a folsavtablettát minden nap!

Ha rendszeresek a ciklusaid - bár ezt a tabi elhagyása után nem mindig lehet tudni -, akkor a 11. naptól a 17. napig érdemes együtt lennetek minden nap, vagy minden másnap!

Ha nem érzed a peteérést, vagy rendszertelen a mensid, akkor pedig ajánlom az ovutesztet!

Sok sikert!

2008. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Elevietet szedek, de persze előtte kikértem a dokim véleményét. Azt mondta mindenképpen hasznos szedni valamit, hogy mire jön a babóca, addigra a szervezet fel legyen "töltve" mindenféle "jóval"! Ajánlom neked is! Nekem nem okozott semmi mellékhatást, max annyit, hogy a székletem és a vizeletem is elszíneződött picit, de ennyi! Tehát szerintem ne görcsölj, kezd el szedni minden reggel egyet reggeli közben!
2008. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedek, minden nap egy felet, és mellette sok zöldséget, gyümölcsöt eszek.

Panaszom nincs az Elevittel, de a székletet és a vizeletet nekem is megszínezte.

2008. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!